"Барселона" у напруженому матчі здобула вольову перемогу над "Реал Сосьєдадом"

Каталонці поступалися по ходу зустрічі 0:2.

"Барселона" на виїзді переграла "Реал Сосьєдад" в матчі 19-го туру чемпіонату Іспанії – 4:2.

До 34-ї хвилини каталонці вже програвали з різницею в два м'ячі. За господарів точними ударами відзначилися Вілліан Жозе (11) і Хуанмі (34). Але ще до перерви Пауліньо зумів відіграти один м'яч (39). На початку другого тайму Луїс Суарес рахунок зрівняв (50), а потім ще й оформив дубль (71).

Остаточний результат встановив в кінцівці Ліонель Мессі (85). Таким чином, Лео побив рекорд екс-форварда "Баварії" Герда Мюллера (365) за кількістю забити м’ячів в одному з чемпіонатів "Великої п'ятірки".

Зазначимо, це п'ята поспіль перемога "Барселони", яка лідирує в турнірну таблиці. "Реал Сосьєдад" йде на 15-му рядку.