"Барселона" у неймовірній зустрічі розтрощила "Севілью" та стала володарем Кубка Іспанії

Каталонці проводили свого капітана оплесками.

"Барселона" у фінальній дуелі за Кубок Іспанії не залишила жодних шансів "Севільї", розгромивши їх з рахунком 5:0.

Усе у цій зустрічі було зрозуміло вже після першого тайму - голи у виконанні Ліонеля Мессі (31) та Луїса Суареса (дубль, 14, 40) остаточно вбили надії "нервіонців" на успіх.

У другій половині протистояння "блаугранас" ще двічі вразили сітку воріт суперника. Спочатку капітан "Барселони" Андрес Іньєста (52) зробив рахунок на табло 4:0, а згодом й Філіпе Коутіньо (72) з пенальті поставив жирну крапку у цій грі.

Вже після матчу трибуни оплесками проводжали легендарного гравця "Барселони" Андреса Іньєсту, який після цього сезону покидає команду Ернесто Вальверде. Іньєста не зумів стримати сліз, покидаючи стадіон на 88 хвилині матчу.

Андрес Іньєста
Reuters

sports.ru

Зазначимо, що цей Кубок став для "Барселони" вже 30 у її історії. Окрім того, "блаугранас" вчетверте поспіль стають переможцями цього турніру.