"Барселона" у видовищному поєдинку переграла "Тоттенхем" у Лізі чемпіонів

Команди забили 6 м’ячів на двох.

"Барселона" в рамках 2 туру групового етапу Ліги чемпіонів здобула перемогу над "Тоттенхемом" з рахунком 4:2.

"Синьо-гранатові" повели в рахунку на старті поєдинку – Хорді Альба скористався помилкою Уго Льоріса і відпасував на Філіппе Коутіньйо, якому залишалося лише відправити м’яч у порожній кут.

На 28-й хвилині каталонці подвоїли свою перевагу – Іван Ракітіч потужним пострілом з далекої відстані засмутив голкіпера господарів.

Тоттенхем - Барселона
Reuters

По перерві "шпори" скоротили відставання в рахунку – Харрі Кейн, отримавши пас від Еріка Ламели, прибрав на замасі Нельсона Семеду і відправив ігровий знаряд точно в дальній кут.

"Барселона" відновила перевагу у два м’ячі на 56-й хвилині – Лео Мессі завершив красиву комбінацію своєї команди голом, упіймавши воротаря суперника на протиході.

Інтригу в матчі відновив на 66-й хвилині Ерік Ламела – аргентинець отримав пас від Сон Хін Міна й другим дотиком пробив по воротах. У підсумку м’яч зрикошетив від Ленгле і влетів до сітки воріт Марка-Андре тер Штегена.

Reuters

Проте, на останній хвилині основного часу Лео Мессі зняв усі питання щодо переможця, реалізувавши вихід сам-на-сам з воротарем – 4:2 на користь "синьо-гранатових".

Reuters

Таким чином, "Барселона" набрала 6 очок та продовжила очолювати квартет B. "Тоттенхем", своєю чергою, поки що залишився без жодного залікового балу.