"Барселона" врятувала очко під зливою у каталонському дербі

"Блаугранас" зрівняли рахунок за 10 хвилин до кінця гри.

"Барселона" у рамках 22-го туру чемпіонату Іспанії зіграла внічию проти "Еспаньола" з рахунком 1:1.

Слід зазначити. що саме "Еспаньол" відкрив рахунок у цьому протистоянні - захисник господарів Жерар Морено на 66-й хвилині вдало замкнув головою подачу від партнера та вивів таким чином вперед свій колектив.

Перед цим голом могла забивати "Барселона", проте м'яч після удару зимового новачка "блаугранас" Філіпе Коутіньо влучив у поперечину. Окрім того, у стартовому складі гостей не опинилося лідера каталонців Ліонеля Мессі, він з'явився у протистоянні лише на 59-й хвилині.

Саме Мессі допоміг своїй команді зрівняти рахунок на 82-й хвилині гри - аргентинець вдало виконав подачу на Жерара Піке, який при неймовірній зливі вколотив м'яч у сітку воріт суперника. Як підсумок, фінальний свисток головного арбітра зафіксував нічию.

Тепер, після 22 турів в активі "Барселони" 58 балів та 1 позиція у турнірній таблиці. "Еспаньол", у свою чергу, має 25 очок та розташовується на 15-й сходинці.

Цікавий той факт, що команда Ернесто Вальверде ще й досі не знає гіркоти поразок у Ла Лізі. "Еспаньол", тим часом, не перемагає у внутрішній першості вже 4 зустрічі.