"Барселона" є найприбутковішим проектом в історії спорту

За минулий рік "Барселона" заробила 445,5 мільйонів євро. У наступному році каталонці передбачають отримати доходів на 750 мільйонів євро.

Каталонська "Барселона" за минулий рік заробила 445,5 мільйонів євро, поставивши тим самим абсолютний світовий рекорд за прибутковістю серед футбольних клубів. Чистий прибуток команди склав 11,1 мільйонів євро.

Головний фінансист "Барселони" Хав'єр Сала Мартін підкреслив, що незважаючи на кризові явища у світовій економіці, команді вдалося не тільки не знизити прибутковість клубу, а навіть підвищити щодо двох минулих років.

"Ця сума - рекордна не тільки в історії "Барселони", більше не заробив жоден спортивний проект за всю світову історію, навіть включаючи успішні баскетбольні і хокейні клуби США. Ми збільшили на 16 відсотків прибуток по відношенню до минулого року і на 10 відсотків перевищили дохідну статтю клубного бюджету. Зазначте, все це відбувалося на тлі триваючої світової фінансової кризи", - сказав Мартін.

У наступному році каталонці передбачають отримати доходів на 750 мільйонів євро. Зокрема, новий 4-річний контракт з телекомпанією Mediapro повинен принести "Барселоні" 600 мільйонів євро. Також повинні бути підписані нові спонсорські угоди з такими брендами як Herbalife, Turkish Airlines та Etisalat на загальну суму 250 мільйонів євро.

Читайте також:

"Барселона" розірвала контракт з Тьєррі Анрі

"Барселона" отримала нового президента

Чигринський залишається в "Барселоні"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: