"Барселона" з боєм перемогла "Валенсію" у чемпіонаті Іспанії

"Синьо-гранатові" дотиснули суперника, коли той був у меншості.

"Барселона" не без проблем обіграла "Валенсію" у матчі 28-го туру іспанської Примери. Гра на "Камп Ноу" завершилася з рахунком 4:2.

Каталонці пропустили на 29-й хвилині, коли Ельякім Мангала відзначився головою після подачі з кутового.

"Синьо-гранатові" швидко відігралися: Луїс Суарес низом пробив під стійку.

Перед перервою Мангала збив Суареса і отримав пряму червону картку, хоча до цього отримав жовту. Крім того, арбітр призначив пенальті. Ліонель Мессі не схибив – 2:1 (44').

Та "кажани" показали ікла і забили в роздягальню! Мунір Ель-Хаддаді точно пробив з близької відстані.

У другому таймі голи Мессі (53') та Андре Гомеша (89') подарували каталонцям перемогу.

"Барселона" посідає друге місце у турнірній таблиці із 26-а балами. У "Реала", який обіграв "Атлетик", більше на 2 очка і матч у запасі.