"Барселону" прорвало - постраждала "Мальорка" (відео)

"Барселона" влаштувала розгром "Мальорці", а "Реал" вийшов на перше місце.

Каталонська "Барселона" після кількох неяскравих ігор у чемпіонаті Іспанії відірвалася "на повну котушку" у матчі 11-го туру проти "Мальорки" – 5:0.

Форвард каталонського клубу Ліонель Мессі, який не забивав протягом трьох попередніх турів, перервав свою гольову засуху, тричі засмутивши голкіпера гостей. Відзначимо, що аргентинець оформив хет-трик протягом стартових тридцяти хвилин.

У другому таймі підопічні Хосепа Гвардіоли змусили Дуду Авата ще двічі витягувати м'яч з власних воріт. На 50-й хвилині Ісаак Куенка красивим ударом поцілив у "дев'ятку". А в компенсований час Дані Алвес забив гол-красень, пробивши здалеку під поперечину.

Додамо, що "Барселона" вже втретє перемагає своїх суперників з рахунком 5:0 у чемпіонаті Іспанії. Раніше під гнів каталонців потрапляли "Вільярреал" та мадридський "Атлетико". А "Осасуна" взагалі була декласована з рахунком 8:0.

Таким чином "Барселона" піднялася на другу сходинку турнірної таблиці, у той час, як "Мальорка" розташувалася на чотирнадцятій.

А лідерство в чемпіонаті після першої в сезоні поразки "Леванте" перехопив мадридський "Реал". "Вершкові" завдяки голу Гонсало Ігуаїна обіграли у гостях "Реал Сосьєдад".

Іспанська Примера.11-й тур

Барселона. Стадіон "Камп Ноу".

Головний арбітр: Педро Монтеро (Альмерія).

БАРСЕЛОНА – РЕАЛ МАЛЬОРКА – 5:0

Барселона: Вальдес, Дані Алвес, Маскерано, Абідаль (Піке, 46), Адріано, С. Кейта, Бускетс (Пуйоль, 59), Алькантара, Куенка, Мессі, Вілья (Деулофеу, 63)

Мальорка: Ават, Бігас, Чіко, Раміс (Марті Креспі, 46), Сендрос, Тіссоне (Зайверлон, 46), Х. Марті (Віктор, 74), Жоао Віктор, Кастро, Нсуе, А. Хіменес

1:0 Ліонель Мессі, 13 (пенальті)

2:0 Ліонель Мессі, 21

3:0 Ліонель Мессі, 30

4:0 Ісаак Куенка, 50

5:0 Дані Алвес, 90+2

Попередження: Нсуе (12), Дані Алвес (74), Бігас (90)

Інші результати 11-го туру:

29 жовтня

ВАЛЕНСІЯ – ХЕТАФЕ – 3:1

Голи: 1:0 - Фегулі (12), 1:1 - Д. Кастро (23), 2:1 - Фегулі (25), 3:1 - Адуріс (76)

ВІЛЬЯРРЕАЛ – РАЙО ВАЛЬЄКАНО – 2:0

Голи: 1:0 - Бруно (20), 2:0 - Борха Валеро (67)

РЕАЛ СОСЬЄДАД – РЕАЛ Мадрид – 0:1

Гол: 0:1 - Ігуаїн (9)

30 жовтня

СПОРТИНГ Хіхон – АТЛЕТИК Більбао

Голи: 0:1 - Сусаета (63), 1:1 - М. Біліч (71)

ОСАСУНА – ЛЕВАНТЕ – 2:0

Голи: 1:0 – Сехудо (40), 2:0 – Ніно (44).

РАСИНГ – РЕАЛ БЕТІС – 1:0

Гол: 1:0 – Стуані (62, пен).

АТЛЕТИКО – РЕАЛ САРАГОСА – 3:1

Голи: 1:0 - Адріан (19), 2:0 - А. Домінгес (31), 3:0 - Адріан (75), 3:1 - Поштіга (79).

"Ювентус" виграв всеіталійстке дербі (відео)

"Динамо" зазнало невдачі у матчі з "Таврією"