"Баварія" достроково вшосте поспіль стала чемпіоном Німеччини

Мюнхенці забезпечили "срібну салатницю" за п'ять турів до кінця.

"Баварія" у рамках 29-го туру німецької Бундесліги здолала на виїзді "Аугсбург" з рахунком 4:1.

Зазначимо, що першими у цій грі пропустили саме гості - Ніклас Зюлє на 18-й хвилині зустрічі відправив м'яч у сітку своїх воріт. Мюнхенці відігралися на 32-й хвилині - Корентен Толіссо після передачі у виконанні Йозуа Кімміха відновив паритет у протистоянні.

За шість хвилин "Баварія" вдруге розписалася у сітці воріт опонента - Хамес Родрігес вивів свою команду вперед. Результативний пас віддав Хуан Бернат.

Футболісти Баварії
Reuters

Третій гол гості забили на 62-й хвилині - Арьєн Роббен вдало замкнув передачу від того ж таки Родрігеса. Встановив остаточний рахунок у матчі Сандро Вагнер, який відзначився у сітці воріт опонента на 87-й хвилині.

Таким чином, перегравши "Аугсбург", підопічні Юпа Хайнкеса вшосте поспіль та у 27 раз загалом стали чемпіонами Німеччини. Цікавий той факт, що до кінця внутрішньої першості залишилося ще п'ять турів. Наразі в активі "Баварії" 72 бали та перше місце у турнірній таблиці. "Шальке", який йде на другій сходинці, відстає від мюнхенців на 20 очок,, проте ще має одну гру в запасі.

Що стосується "Аугсбурга", то він з 36 пунктами залишився на 10-й позиції.