"Баварія" у вольовому стилі обіграла "Севілью" в чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Мюнхенці зробили впевнений крок до виходу у півфінал.

Мюнхенська "Баварія" у рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів переграла на виїзді іспанську "Севілью" з рахунком 2:1.

Зазначимо, що першими відкрили рахунок у цій зустрічі саме господарі - Пабло Сарабія на 32-й хвилині приємно шокував вболівальників своєї команди після передачі у виконанні Ескудеро. Півзахисник "нервіонців" з декількох метрів розстріляв воротаря гостей.

Тим не менш, "Баварія" недовго знаходилася у ролі наздоганяючих - Хесус Навас на 37-й хвилині зрізав м'яч у свої ворота після прострілу від Франка Рібері.

Переможний гол німецька команда забила на 68-й хвилині протистояння - Тіаго Алькантара відгукнувся на передачу з флангу у виконанні того ж таки Рібери та з декількох метрів переправив м'яч у сітку воріт суперника. Отже, перегравши "Севілью", команда Юпа Хайнкеса здійснила впевнений крок до наступної стадії змагань. Тепер, аби переграти німців, іспанському колективу потрібно мінімум двічі забивати на виїзді.