"Баварія" вдруге розібралася з "Бешикташем" та вийшла до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Мюнхенці спокійно забезпечили собі участь у наступній стадії змагань.

Мюнхенська "Баварія" у рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів здолала на виїзді турецький "Бешикташ" з рахунком 3:1.

Гості вийшли вперед на 18-й хвилині протистояння - Тьяго Алькантара спокійно переграв воротаря господарів після передачі у виконанні Томаса Мюллера. Подвоїли свою перевагу підопічні Юппа Хайнкесса на самому початку другої половини зустрічі - Гекхан Генул зрізав м'яч у сітку своїх воріт після прострілу з правого флангу від Рафіньї.

Зазначимо, що найактивнішим серед гравців "Бешикташа" був Рікарду Куарежма, який мав декілька можливостей, аби відзначитися у воротах Свена Ульрайха. Проте, відзначитися судилося не йому, а нападнику "орлів" Вагнеру Лаву, який скоротив відставання своєї команди до мінімуму.

Знову повернути перевагу до двох голів "Баварія" зуміла за 6 хвилин до кінця основного часу - нападник Сандро Вагнер вдало замкнув пас від Давіда Алаби.

У підсумку, "Бешикташ" зазнав поразки з загальним рахунком 1:8. Нагадаємо, що "Баварія" розгромила турків у першій дуелі з рахунком 5:0. Отже, мюнхенці стали 7-м колективом, який пробився до 1/4 фіналу змагань.