"Баварія" взяла рекордний Суперкубок Німеччини, обігравши "Боруссію" по пенальті

Обидва голи мюнхенців були зараховані після відеоповторів.

Мюнхенська "Баварія" стала рекордсменом за перемогами у Суперкубку Німеччини. Команда Карло Анчелотті вшосте виграла трофей, обійшовши за цим показником "Боруссію".

Саме дортмундців, які грали під керівництвом нового тренера Петера Боса, обіграла "Баварія". Основий час зустрічі завершився з рахунком 2:2. По пенальті - 5:4.

Крістіан Пулішич вивів "джмелів" уперед на 12-й хвилині, Роберт Левандовські зрівняв (18). У другому таймі команди ще раз обмінялися голами. На гол П'єр-Емеріка Обамеянга (71) відповів Йозуа Кімміх (88).

Примітно, що обидва голи мюнхенців були зараховані після підказок відеоасистента арбітра.

У серії післяматчевих пенальті фатального промаху допустився Марк Бартра.

Нагадаємо, новий сезон чемпіонату Німеччини стартує 18-го серпня матчем "Баварія" – "Байєр".