"Байєр" - "Металіст" - 2:0. Ганьба харків'ян

Харківський "Металіст" програв на виїзді "Байєру" з рахунком 0:2 і вилетів з Ліги Європи.

У Леверкузені на "Бай-арені" завершено матч у відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи між місцевим "Байєром" і "Металістом".

Німці володіли перевагою протягом усього матчу, забивши два м'ячі у ворота Дишленковича.

"Металіст" же знову провалився в обороні, при цьому харків'яни бездарно виглядали у атаці. Зіркові новачки Крістальдо і Бланко не показали нічого вартого!

0:6 за підсумками двох матчів - ганебна поразка "Металіста" у Лізі Європи.

Ліга Європи. 1/16 фіналу

Матч-відповідь

Леверкузен. "Бай-Арена"
Головний арбітр: Вільям Коллам (Шотландія)

БАЙЄР-04 (Леверкузен, Німеччина) - МЕТАЛІСТ (Харків, Україна) - 2:0

Байєр: 1. Адлер - 27. Кастро, 2. М. Фрідріх, 2. Швааб, 17. Віда - 8. Л. Бендер (23. Відаль, 46), 13. Баллак - 6. Рольфес (26. Кампл, 64) - 31. Р. Йоргенсен, 11. Кісслінг, 10. Ренато Аугусто (20. Да Кошта 64)

Металіст: 81. Дишленкович - 15. Фініньо, 30. Папа Гуйє, 22. Обрадович, 2. Романчук - 5. Шелаєв, 10. Клейтон (Воробей, 76) - 23. Бланко, 77. Тайсон (7. Валяєв, 57), 11. Олійник - 33. Девич (21. Крістальдо, 57)

ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК

90+2 хв: черговка контратака німців. Йоргенсен вирішив бити сам і пробив в руки Дишленковичу

89 хв: Шелаєв привіз небезпечний штрафний. Б'є Баллак і Дишленкович ловить м'яч

85 хв: 100-відсотковий момент не реалізовують німці. Після передачі з глибини поля Кісслінг на льоту прийняв м'яч, переправивши на Кампла. Перед словаком були порожні ворота, але він примудрився схибити

81 хв: Да Кошта пошив у дурнях двох захисників і воротаря, але після його удару м'яч пролетів поруч зі стійкою

80 хв: Гравці "Металіста" відверто виглядають хлопчиками для биття. Згадаймо слова Мирона Маркевича, що "Металісту" вже нецікаво у Лізі Європи. Пане Мироне Богдановичу, у Лізі чемпіонів з такою грою робити нічого. До цього ж туди ще треба потрапити

73 хв: "Металіста" на полі не видно. Грають ще гірше, ніж у домашньому матчі

Баллак забив історичний перший гол після повернення в "Байєр"

70 хв: Да Кошта справа віддав прекрасну передачу у центр штрафного майданчика і неприкритий Баллак потужним ударом увігнав м'яч в сітку

63 хв: захисник вибив м'яч з-під ноги Відаля і сфера відскочила на Йоргенсена. Данець цілився, але не влучив у ворота

60 хв: Крістальдо отримав прекрасний пас від Бланко, обіграв воротаря і забив. Однак арбітр не зарахував гол через сумнівний офсайд

58 хв: Фініньо вивів віч-на-віч з воротарем Крістальдо. Аргентинець пробив і м'яч від ноги захисника полетів на кутовий

52 хв: Папа Гуйє вже не вперше завис у захисті після передачі Баллака. Рольфес відірвався від захисника і прекрасно пробив з льоту. На щастя, м'яч пройшов поруч зі стійкою

52 хв: німці продовжують контролювати хід гри

47 хв: однак у наступній атаці німці відкрили рахунок. Сімон Рольфес уникнув офсайду і холоднокровно переграв Дишленковича

46 хв: другий тайм почався з небезпечної атаки німців Кастро прорвався по лівому флангу, пройшов захисника і потужно пробив у блихній кут. Дишленкович на місці

Статистика 1-го  тайму

Удари: 4 - 3
Удари в площину воріт: 2 - 2
Кутові: 4 - 4
Офсайди: 4 - 0
Фоли: 5 - 3

Початок матчу був за німцями. "Фармацевти" не реалізували два виходи на ворота Дишленковича. Крім того, змарнували ще кілька непоганих моментів. У середині тайму гра заспокоїлася, але німці не підпускають гостей у свій штрафний майданчик. У харків'ян багато помилок в обороні.

45 хв: арбітр дає свисток на перерву

42 хв: два кутових біля воріт харків'ян і після другого Дишленкович грає на виході і забирає м'яч в руки

41 хв: Йоргенсен змістився з лівого флангу в центр і завдав сильного удару. Дишленкович відбив м'яч на кутовий

35 хв: у останні хвилини територіальна перевага на боці харків'ян, але футболісти у жовтому контролюють м'яч на своїй половині поля

26 хв: після навісу Хав'єра м'яч потрапив у руку Арне Фрідріха. Арбітр показав на кутовий, з якого харків'яни дивідендів не отримали

21 хв: Йоргенсен, отримавши м'яч у штрафному майданчику харків'ян підіграв собі рукою

19 хв: Девич небезпечно пробив з гострого кута і Адлер, проявивши дива реакції, відбив перед собою. Тайсону не вдалося добити м'яч у сітку

16 хв: після подачі кутового у воротарському майданчику утворилась паніка і Фрідріх не влучив у ворота з двох метрів

15 хв: Аугусто прострілив з лівого флангу і від захисника м'яч пішов на кутовий

13 хв: після кутового Девич намагався пробити по воротах. Його удар заблокував захисник. М'яч потрапив до Тайсона, але бразилець відпустив його за лінію поля

7 хв: перша непогана атака пройшла у харків'ян. Девич наносив удар з лінії штрафного. М'яч полетів в руки Адлеру

6 хв: ще один провал у обороні харків'ян і Рольфес якимсь дивом, ім'я якому Обрадович, не проштовхнув м'яч у ворота

5 хв: Рольфес по центру вийшов віч-на-віч з Дишленковичем. І воротар виграв мікродуель у форварда

3 хв: гра розпочалась у повільному темпі

19:58. Команди вже на полі. Звучить гімн Ліги Європи