Бекхем забив перший гол за "Мілан"

У 20-му турі італійської Серії А "Мілан" розгромив "Болонью" з рахунком 4:1, а "Інтер" переміг "Сампдорію" – 1:0.

Гол Девіда Бекхема закріпив перемогу "Мілана" над "Болоньєю" в чемпіонаті Італії з футболу. У матчі 20-го туру серії А підопічні Карло Анчелотті розгромили господарів поля, які більше тайму грали у меншості, з рахунком 4:1.

Марко Ді Вайо з пенальті вивів "Болонью" вперед в дебюті зустрічі, але гол Кларенса Зеєдорфа і дубль Кака, який один м'яч відправив до сітки також з одинадцятиметрової позначки, створили гостям комфортне лідерство.

На 59-й хвилині гри свій перший гол в італійському чемпіонаті забив Девід Бекхем. Півзахисник збірної Англії, який виступає за "Мілан" на правах оренди, завдав потужного удару у ближній верхній кут воріт.

"Мілан" набрав 40 очок. Лідирує в чемпіонаті, як і раніше, "Інтер", який, завдяки голу Адріано, переміг вдома "Сампдорію" – 1:0. В "Інтера" 46 очок, в "Ювентуса", що йде другим – 43.

Результати інших матчів 20-го туру Серії А:
"Дженоа" - "Катанья" - 1:1, "Лацио" - "Кальярі" - 1:4, "Лечче" - "Торіно" - 3:3, "Наполі" - "Рома" - 0:3, "Палермо" - "Удінезе" - 3:2, "Сієна" - "Аталанта" - 1:0, "Реджина" - "Кьєво" - 0:1, "Ювентус" - "Фіорентина" - 1:0.