"Бешикташ" за крок від плей-оф Ліги Чемпіонів, "Порту" вдома розібрався з "Лейпцигом"

У групі G визначився явний фаворит.

Турецький "Бешикташ" у домашньому матчі 4-го раунду групового етапу Ліги чемпіонів зіграв внічию з "Монако" - 1:1.

Монегаски впевнено почали перший тайм, під кінець якого влучним ударом здалеку відзначився Маркуш Лопеш (45+1).

Та після перерви "Бешикташ" взяв ініціативу в свої руки і Дженк Тосун ударом з пенальті зрівняв рахунок (54).

Тоді як, у іншому матчі групи G "Порту" здобув перемогу над "Лейпцигом" - 3:1.

Португальці від початку матчу захопили лідерство – голом відзначився на 13-й хвилині Ектор Еррера. На початку другого тайму Тімо Вернер (48) допоміг "Лейпцигу" наздогнати суперника. Щоправда ненадовго: Перейра Данілу на 61-й хвилині матчу повернув перевагу своїй команді. А встановив остаточний рахунок за мить до закінчення гри Максі Перейра (90+3).

Таким чином, португальські "дракони" (6 очок) випередили "Лейпциг"(3 пункти) у турнірній таблиці і перемістилися на друге місце. У "Монако" в активі всього 2 бали і майже нульові перспективи продовжити шлях в ЛЧ. А беззаперечним лідером залишився "Бешикташ" з 10-ма балами на рахунку і фактично путівкою в плей-оф турніру у себе в кишені.