Безпритульні футболісти розіграють медалі

Збірна України вирушає до Копенгагену на чемпіонат світу з вуличного футболу серед безпритульних Homeless World Cup – 2007.

Безпритульний
Фото - metallic.ucoz.ru
Українська команда візьме участь у чемпіонаті світу з вуличного футболу серед безпритульних Homeless World Cup - 2007, який пройде в місті Копенгаген (Данія) з 29 липня по 4 серпня. 

Чемпіонат світу з вуличного футболу серед безпритульних є міжнародним проектом, метою якого є привернення уваги світової спільноти до проблем безпритульності серед дітей та молоді. Крім того, соціальна реабілітація через спорт наразі успішно використовується в багатьох країнах і, зокрема, в Україні. 

Збірну команду України представляють 10 чоловік. Більшість з них любителі, проте деякі свого часу займалися футболом професіонально. 

Найстаршому з гравців 32 роки (Роман Квашенко), двом наймолодшим – по 22 роки (Максим Дідюра і Роман Остапенко). Ці хлоп'ці в даний час проходять програми реабілітації або є їх випускниками. Вони мали досвід споживання наркотичних препаратів, залежність від алкоголю, жили на вулиці. 

Проект з вуличного футболу в Україні реалізує Одеський добродійний фонд "Дорога додому" вже четвертий рік. 

Цього року на чемпіонаті світу змагатимуться 48 команд (понад 500 учасників) з різних країн світу. Це вже четверта поїздка нашої команди. В попередні роки українська збірна входила до 10 найсильніших команд світу, а в 2005 році в Единбурзі (Шотландія) посіла третє місце. 

Збірна Росії
Збірна Росії стала у 2006 році переможцем чемпіонату світу з вуличного футболу серед безпритульних (Фото - Getty Images)
У 2006 році володарями золотих медалей Homeless World Cup стали російські футболісти.

Відзначимо, що фінальну гру чемпіонату світу-2007 планують відвідати члени королівської родини Данії, а фіналісти Homeless World Cup отримають нагороди безпосередньо з рук принца Федеріка.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: