Безсонова – друга в Пекіні

Українська гімнастка поступилася росіянці Ользі Капрановій на змаганнях, що відбулися в Пекіні у рамках Передолімпійського тижня.

Минулого тижня в Пекіні відбувся міжнародний турнір з художньої гімнастики, який пройшов у рамках Передолімпійського тижня. 

Мешканці китайської столиці продемонстрували неабияку обізнаність у тонкощах гімнастики та не шкодували оплесків, у такий спосіб смакуючи "родзинки" у композиціях грацій. 

Вдячна публіка несамовито підтримувала усіх спортсменів. Боротьба лідера української художньої гімнастики Ганни Безсонової з лідером російської збірної Ольгою Капрановою для українки завершилась поразкою: в Анни – "срібло" і певне розчарування: після блискучої перемоги на чемпіонаті світу їй ніяк не вдається зберегти першість за собою. 

Лише пів-бали відділили від другої сходинки призового подіуму азербайджанку Алію Гараєву, у неї – "бронза". 

Найбільшою несподіванкою змагань стала "бронза" збірної Китаю у групових вправах – перша нагорода в історії китайської художньої гімнастики. 

Неодноразово фахівці наголошували на самобутність та виразність незвично високих китаянок, на їхню згуртованість, вражаючу синхронність та складність програм, на те, що вже настав час відчинити їм двері до еліти. 

Без сумніву, зіграв цього разу на користь китаянок і фактор "рідних стін". Перемогу вкотре святкували росіянки, італійки – на другій позиції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: