Безсонова попрощалась зі спортом на Кубку Дерюгіної

18-й Кубок Дерюгіної став одночасно прощанням зі спортом найкращої художньої гімнастки України 25-річної Анни Безсонової.

Анна Безсонова прощається зі спортом
champion.com.ua
Анна Безсонова попрощалась зі спортом
У вихідні в київському Палаці спорту пройшов 18-й Кубок Дерюгіної, який став одночасно прощанням зі спортом найкращої художньої гімнастки України, дворазової бронзової призерки Олімпійських Ігор та абсолютної чемпіонки світу 2007 року 25-річної Анни Безсонової.

Після змагань, церемонії нагородження переможців та призерів турніру відбулися показові виступи учасниць "Кубка Дерюгіної". Безсонова вийшла на килим у білій сукні і виконала номер з м'ячем. Після його завершення переповнений Палац спорту аплодував Ганні стоячи і зі сльозами на очах. Разом з гімнасткою плакали учні школи Дерюгіних, судді турніру, а найбільше Ірина Дерюгіна.

"Мені складно говорити, бо я ніколи не хотіла, щоб цей момент наступав, - сказала Ірина Іванівна крізь сльози. - Ти велика гімнастка, ти довела усьому світу, що ти найкраща. Цей стрибок ніхто ніколи не виконуватиме краще за тебе", - звернулась вона до Безсонової, презентуючи їй статуетку у вигляді гімнастки у польоті.

"Вище за Ганну ніхто не стрибав. Вона - народна гімнастка всього світу. Її скрізь люблять і поважають. Вона все одно не піде далеко від гімнастики і працюватиме тренером", - сказала Альбіна Дерюгіна.

Безсонова отримала подарунки від Національного олімпійського комітету та Міністерства у справах сім'ї, молоді і спорту. Голова Федерації баскетболу України Олександр Волков назвав Анну прикладом для наслідування і подарував путівку на Карибські острови.

Щодо самого турніру, то цього року він зібрав художниць з 28 країн світу, була навіть представниця Південної Африки. До Києва не приїхали лідери збірних Росії (Олімпійська чемпіонка Пекіна Євгенія Канаєва, Дар'я Кондакова), Білорусі (Мелітіна Станюта, Любов Черкашина), Болгарії (Сільвія Мітєва) та Азербайджану (Алія Гараєва).

Перший номер збірної України 18-річна Аліна Максименко завоювала дві "золоті" (стрічка, скакалка) і одну "срібну" (м'яч) нагороди в окремих видах, була другою у багатоборстві.

А багатоборство виграла росіянка Дар'я Дмітрієва, яка була першою у вправах з м'ячем та обручем.

Кубок Дерюгіної

Багатоборство

1. Дар'я Дмітрієва (Росія) - 109.402
2. Аліна Максименко (Україна) - 109, 025
3. Ганна Різатдінова (Україна) - 108, 7

М'яч

1. Дар'я Дмітрієва (Росія) - 27, 425
2. Аліна Максименко (Україна) - 27,3
3. Олександра Наркевич (Білорусь) - 26,150

Стрічка

1. Аліна Максименко (Україна) - 27,8
2. Дар'я Дмітрієва (Росія) - 26,650
3. Олександра Наркевич (Білорусь) - 26,5

Скакалка

1. Аліна Максименко (Україна) - 27,8
2. Ганна Різатдінова (Україна) - 27,1
3. Дар'я Дмітрієва (Росія) - 26, 575

Обруч

1. Дар'я Дмітрієва (Росія) - 27,925
2. Олександра Наркевич (Білорусь) - 26,950
3. Нета Рівкін (Ізраїль) - 26,6

Читайте також:

Безсонова: мрію навчитися куховарити

Анна Безсонова потрапила у ДТП

Безсонова - срібна призерка чемпіонату світу-2009

Анна Безсонова оголилась для XXL

ВідеоБезсонова попрощалась зі спортом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: