Безсоновій немає рівних у Бангкоку

Українська художня гімнастка Ганна Безсонова завоювала п'ять золотих медалей на Всесвітній Універсіаді у Бангкоку.

Універсіада
Четвер 

16 серпня українські спортсмени завоювали ще шість медалей на Всесвітній студентській Універсіаді, яка проходить у Таїланді. серед них - дві золоті медалі. Чемпіонами Універсіади стали чоловіча збірна України у фехтуванні на шаблі та Ганна Безсонова у художній гімнастиці в абсолютній першості. 

Безсонова
Архів
Ганна Безсонова
П'ятниця 

П'ять золотих та одну бронзову медалі здобули 17 серпня українські гімнастки-художниці на Всесвітній Універсіаді. Анна Безсонова перемогла в усіх чотирьох індивідуальних вправах (скакалка, обруч, стрічка та булави), а Наталя Годунко у вправі зі скакалкоюу стала третьою. Перемогу здобули українки і в групових змаганнях.

Крім цього, збірна України завоювала в п'ятницю бронзову медаль у синхронних стрибках у воду. Її на триметровому трампліні здобули Дмитро Лисенко та Антон Захаров. Перемога дісталася китайським стрибунам Ксянь Джангу та Бо Пенгу. 

На даний момент українська команда загалом на Універсиаді в Бангкоку назбирала вже 65 медалі (27 золотих, 20 срібних і 18 бронзових). 

Нагадаємо також, що сьогодні українські футболісти гратимуть вирішальний матч футбольного турніру Універсіади проти італійської студентської збірної. 

В медальному заліку Універсіади нашу країну випереджає лише Китай (30 зол.- 26 ср. - 25 бр.).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: