Біатлон. Бьо та Фуркад знову на п'єдесталі, Підручний та Прима посіли 21 та 33 місця

Інші українці не зуміли кваліфікуватися до гонки переслідування.

Нещодавно у норвезькому місті Хольменколлен завершилася спринтерська гонка серед чоловіків на 10 кілометрів.

Україна тут була представлена п'ятьма біатлоністами: Дмитро Підручний, Артем Прима, Володимир Сємаков, Руслан Ткаленко та Артем Тищенко.

1 місце у цій гонці посів норвежець Генрік Лабелунд, який не допустив жодного промаху. "Срібло" дісталося ще одному господарю траси Йоханесу Бьо, який відстав від свого співвітчизника на 6,1 секунди. "Бронзу" виборов француз Мартен Фуркад, який лише на 0,2 секунди випередив австрійця Юліана Ебергарда.

Серед українців найвище місце посів Дмитро Підручний - 21. Артем Прима фінішував на 33-й сходинці. Троє інших українських біатлоністів опинилися поза топ-60, не зумівши таким чином кваліфікуватися до гонки переслідування, яка відбудеться 17-го березня 2018 року.