Біатлон. Джима у топ-10, Віта Семеренко не втримала призову позицію мас-старту в Ансі

Українки були близькими до нагород.

Жіноча збірна України залишилася без медалей у мас-старті Кубка світу з біатлону в Ансі.

Віта Семеренко після двох рубежів опинилася на першому місці, однак три сумарних промахи на стійках відкинули її на 17-е місце. Юлія Джима і Валя Семеренко зробили тільки по одному промаху на другій стрільбі - Юля зуміла піднятися на підсумкове 7-е місце, а Валя фінішувала 15-ю.

Перемогу відсвяткувала француженка Жюстін Бреза, здобувши першу перемогу в сезоні. Друге місце виборола білоруска Ірина Кривко, яка єдина з 30-ти біатлоністок закрила всі мішені в гонці. Німкеня Лаура Далмаєр посіла третє місце.