Бій Маскаєва з Пітером під загрозою зриву

Представників російського боксера – чемпіона світу WBC не влаштували умови, запропоновані суперником.

Маскаєв
Олег Маскаєв
Поєдинок між чемпіоном WBC (Всесвітня боксерська рада) в суперважкій вазі Олегом Маскаєвим (Росія) і обов'язковим претендентом Семюелом Пітером (Нігерія) виявився під загрозою зриву. 

Представників російського боксера не влаштували умови, запропоновані суперником, внаслідок чого Маскаєв відмовився підписувати контракт на бій. 

Нагадаємо, що право на проведення поєдинку Маскаєв – Пітер одержала промоутерська компанія Діно Дуви, клієнтом якої є Нігерія. Організатори бою встановили призовий фонд у розмірі 3,2 мільйони доларів, причому запропонували росіянину тільки 55 відсотків від цієї суми. 

За правилами WBC, призовий фонд між чемпіоном і претендентом ділиться в розрахунку 70 на 30 відсотків на користь діючого володаря титулу. 

За словами президента WBC Хосе Сулеймана, після того, як стало відомо про відмову Маскаєва підписувати контракт, до нього (Сулейману) звернувся глава Африканського боксерського союзу Хусин Хоучі, який запропонував провести бій за звання тимчасового чемпіона між Семюелом Пітером і боксером, який займає найвище місце в рейтингу організації. 

Зараз другим номером WBC є українець Володимир Вірчіс, а третім – американець Хасим Рахман. Проте до бою між Маскаєвим і Пітером, заздалегідь запланованого на кінець вересня – початок жовтня нинішнього року, ще є час, тому не виключено, що сторони домовляться.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: