Бій Валуєв - Хей на грані зриву

Як стало відомо, Хей підписав контракт на бій з Валуєвим без відома Річарда Шеффера, який має права на всі його двобої.

На сьогодні рано стверджувати, що поєдинок Девіда Хея проти чемпіона світу WBA Миколи Валуєва відбудеться.

Як стало відомо, Хей підписав контракт без відома одного зі своїх промоутерів Річарда Шеффера, який має права на всі його двобої.

Річард Шеффер на момент підписання контракту з дружиною та дітьми виїхав на канікули до Мексики і ніяк не міг брати участь у переговорах Хея і Валуєва.

Як виявилося, Шеффер – виконавчий директор GBP (Golden Boy Promotions), нічого не знав про переговори Хея з командою Валуєва і тільки в цей понеділок зумів переговорити по телефону з представниками Sauerland Event і Девіда Хея.

"Девід дійсно хоче битися з Валуєвим, – сказав Шеффер. – Я говорив у понеділок з Крісом Мейером з Sauerland Event, а у вівторок я спілкувався з менеджером Хея Адамом Бутом. Зараз ми працюємо над цим питанням".

На питання, чи може Хей підписати контракт без згоди Golden Boy Promotions, Шеффер відзначив: "Справа в тому, що у нас підписаний промоутерський контракт з Девідом Хеєм. У нас є всі права на його бої".

Шефер не відповів прямо на запитання про те, чи стане GBP перешкоджати двобою Хей – Валуєв у випадку, якщо їх щось не задовольнить в підписаному контракті.

"Мені дійсно не хотілося б цього робити, – сказав Шеффер. – Я поки не буду це коментувати."

Нагадаємо, що задля проведення бою з Валуєвим Девід Хей відмовився від двобою проти чемпіона світу WBC українця Віталія Кличка.

Читайте також:

Віталій Кличко: битимуся проти Кріса Арреоли

Хей: огидний Валуєв повинен зробити депіляцію

Кличко: Кінг нічого не знає про бій Хей - Валуєв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: