Біль Гвардіоли. Іспанець вперше не зміг вийти в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

До цього його клуби доходили мінімум до півфіналу.

Головний тренер "Манчестер Сіті" Пеп Гвардіола вперше за тренерську кар'єру не вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

"Городяни" програли "Монако" на виїзді 1:3 після домашньої перемоги 5:3. Загальний рахунок протистояння 6:6, проте завдяки більшій кількості виїзних голів, монегаски пройшли далі.

До цього команди під керівництвом іспанця незмінно діставалися як мінімум до півфіналу.

"Ми провели чудовий другий тайм, але забули вийти на поле в першому. Планували агресивно захищатися при атаках суперника. "Манчестер Сіті" був кращим у другому таймі, але цього не вистачило", - сказав Гвардіола після матчу.

Нагадаємо, до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів вийшли: "Реал", "Баварія", "Барселона", "Боруссія" Дортмунд, "Ювентус", "Лестер Сіті", "Атлетіко" та "Монако".