Білорусів позбавлять олімпійських медалей

Призери Олімпіади-2008 білоруські метальники молоту Іван Тихон та Вадим Дев'ятовський будуть дискваліфіковані за позитивні допінг-проби.

Видавець міжнародного бюлетеня EME News Альфонс Юк в інтерв'ю агентству "Весь спорт" заявив, що білоруські метальники молоту Іван Тихон та Вадим Дев'ятовський будуть дискваліфіковані і позбавлені олімпійських медалей. 

Офіційне рішення дисциплінарної комісії Міжнародного олімпійського комітету (МОК) з приводу Тихона і Дев'ятовського повинно бути оголошене у четвер, 11 грудня, на засіданні виконавчого комітету МОК у Лозанні.

Допінг-проби, взяті у білоруських спортсменів 17 серпня 2008 року, одразу після фіналу олімпійських змагань з метання молоту, показали підвищений рівень тестостерону в організмі легкоатлетів.

У 2000 році Вадим Дев'ятовський був дискваліфікований на два роки за застосування допінгу, тому найвірогіднішим рішенням комісії МОК є довічна дискваліфікація легкоатлета.

Дев'ятовський на Олімпіаді-2008 завоював срібну медаль, а Тихон – бронзову. У разі дискваліфікації білоруських метальників молоту, "срібло" Дев'ятовського дістанеться угорцю Крістіану Парсу, який посів четверте місце, а "бронза" Тихона перейде до японця Кої Мурофуші.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: