Битва "биків": "Зальцбург" наприкінці зустрічі зумів здобути перемогу над "Лейпцигом"

На двох команди забили п'ять голів.

Австрійський "Зальцбург" у рамках 1 туру групової стадії Ліги Європи переміг на виїзді німецький РБ "Лейпциг" з рахунком 3:2.

Гості вже у середині першої половини зустрічі двічі розписалися в сітці воріт суперника. Спочатку Мунас Даббур (20 хвилина), а потім Амаду Айдара (22) зробили рахунок вже 2:0 на користь своєї команди.

Утім, у другому таймі колишній суперник луганської "Зорі" зібрався та відповів "Зальцбургу" своїми точними пострілами. Конрад Лаймер (70) та Юссуф Поульсен (82) відновили інтригу в матчі до межі.

Вирішальне слово у цьому протистоянні все ж було за "Зальцбургом". Фредрік Гульбрандссен приніс перемогу австрійцям на 89 хвилині.

Зазначимо, що ці клуби належать компанії "Ред Булл", яка спеціалізується на виготовленні енергетичних напоїв.