БК "Київ" обіграв свого основного конкурента

У центральному матчі української Суперліги БК "Київ" у рідних стінах здобув перемогу над маріупольським "Азовмашем".

Відбулися матчі чергового туру в українській баскетбольній суперлігі. У одному з них столичний БК "Киев" приймав на своєму майданчику маріупольський "Азовмаш".

Перша чверть повністю залишилася за господарями майданчика. У них краще виходили кидки як із середньою, так і з дальньої дистанції – в результаті на першу перерву команди пішли за рахунку 28:20 на користь БК "Київ".

У другій чверті гості активізувалися і практично зрівняли рахунок. Та все ж господарі зібралися і виграли третю чверть з рахунком 19:10, практично гарантувавши собі перемогу в матчі.

Незважаючи на те, що завершальна чверть залишилася за "Азовмашем" – 27:25, перемогу в матчі святкували кияни – 84:76.