Блаттер пообіцяв змінити процедуру вибору країн-господарок Чемпіонату Світу з футболу

За словами голови ФІФА, він хоче проводити вибори країн-організаторів Мундіалі аналогічно тому, як Міжнародний Олімпійський комітет обирає столиці Олімпіад.

Поки що чинний президент ФІФА Зепп Блаттер заявив, що має намір проводити великі реформи в світовому футболі, у випадку якщо буде переобраний на посаду голови організації.  Зокрема, мова йде про зміну процедури вибору країн-господарок Чемпіонату Світу з футболу.

Блаттер зазначив, що хоче проводити вибори країн-організаторів Мундіалі аналогічно тому, як Міжнародний Олімпійський комітет обирає столиці Олімпіад.

"Я хотів би, щоб при виборах країн - господинь Чемпіонатів Світу ми користувалися прикладом МОК, щоб запобігти скандалам, подібні тим, що трапилося під час виборів організаторів мундіалей 2018 і 2022 років", - заявив Блаттер в  інтерв'ю, уривки з якого були опубліковані в газеті Frankfurter Allgemeine.

За його словами, Виконавчий комітет ФІФА отримував б 10 - 12 заявок від претендентів, розглядав їх, вибирав найкращі і віддавав на конгрес ФІФА, до якого входять представники 208 національних федерацій

Блаттер також прокоментував плановане їм створення органу, який буде прагнути допомогти відновити довіру до Міжнародної федерації футболу. Він відзначив, що вже знає, хто його очолить, але поки не може назвати його ім'я.

Глава ФІФА також піддав критиці свого опонента на виборах голови організації Мохаммеда Бін Хаммама, що представляє Азіатську конфедерацію футболу. Блаттер припустив, що його підтримає приблизно половина національних федерацій, які представляють Азію та Африку.

"Я не знаю, чому Бін Хаммам налаштований настільки агресивно. Він неодноразово говорив виконавчому комітету ФІФА, що не буде на виборах йти проти мене, але тепер робить це. Я вважаю, що на моїй стороні буде близько половини голосів країн Азії та Африки і, звичайно, більшість в іншому світі ", - зауважив Блаттер.

За його словами, ФІФА готова оголосити розмір зарплат своїх чиновників у разі, якщо відповідне рішення прийме конгрес організації. "У порівнянні із зарплатами співробітників міжнародних компаній, що котируються на фондовій біржі, ми - школярі", - зазначив Блаттер.

Як відомо, на початку квітня ФІФА затвердила кандидатів на пост свого президента. Вибори відбудуться на конгресі організації в Цюріху 1 червня.

Читайте також:

Блаттер виділить мільярд доларів на розвиток футболу по всьому світі

ФІФА і УЄФА готують масштабну революцію у футболі

Президент ФІФА хоче скасувати післяматчеві пенальті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: