Блаттер виділить мільярд доларів на розвиток футболу по всьому світі

Президент ФІФА пообіцяв забезпечити стабільність, спадкоємність і надійність в нинішній непростій фінансовій ситуації.

Президент ФІФА Зепп Блаттер відправив лист у 208 футбольних федерацій, в якому розповів про кроки, які зробить у випадку переобрання на новий термін.

"Для виконання своєї місії в мене є мотивація, досвід, ідеї та енергія. Гарантую дисципліну, повагу і дотримання принципів fair-play на полі і за його межами", - заявив Блаттер.

Блаттер почав лист з опису наслідків природних і ядерних катастроф, фінансової кризи, політичної нестабільності та революцій в багатьох регіонах.

Керівник світового футболу пообіцяв забезпечити стабільність, спадкоємність і надійність в нинішній непростій фінансовій ситуації.

"У ці непрості часи ФІФА в першу чергу потрібна стабільність. Перехід влади до шести конфедерацій, як пропонує Бін Хаммам (єдиний конкурент Блаттера на виборах президента ФІФА), розбалансує футбольну піраміду. Нам не потрібна революція. Футболу необхідна постійна еволюція, вдосконалення гри і нашої організації", - відзначив Блаттер.

Блаттер запевнив, що розподілить між членами ФІФА мільярд доларів, які повинні піти на різноманітні проекти з розвитку футболу, на боротьбу з корупцією, договірними матчами і допінгом.

"Як ви пам'ятаєте, в 1998 році в резервному фонді ФІФА нічого не було. Зараз на нашому рахунку 1,2 мільярда доларів. Давайте разом будемо виконувати поставлені завдання. Футбол - моє життя, ФІФА - моє життя", - підсумував Блаттер.

Читайте також:

"Динамо" і "Дніпро" нарешті заплатили внески за чемпіонат України

"Шахтар" виділив гроші на Чорнобиль

У футболі будуть введені відеоповтори

Президент ФІФА хоче скасувати післяматчеві пенальті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: