Блохін: "Чорноморець" підсилиться Ващуком

Після двох тренувальних днів Олег Блохін розповів про найближчі плани "Чорноморця".

Спортивний директор "Чорноморця" Олег Блохін після двох тренувальних днів розповів про те, якою він бачить команду у нинішньому сезоні.

- Бажання і віддачі у хлопців – море. Щоправда, не вистачає багатьох моментів у тактичному плані. Помітний різний рівень підготовки у футболістів. За два дні змінити це неможливо. Здивувало, що у хлопців гарний функціональний стан. Чесно кажучи, ми очікували побачити інше. Тому, в основному, будемо працювати над тактикою. Щоб хлопці розуміли, що потрібно робити на футбольному полі. Якщо ж говорити в цілому, то команда сподобалася. Дуже прикро, що, маючи такі прекрасні умови, "Чорноморець" знаходиться внизу турнірної таблиці і не дає необхідний результат.

- Під час тренування склалося враження, що ви не завжди стоїте осторонь. Кілька разів ви виходили на футбольне поле і досить активно брали участь у тренувальному процесі...
- Деякі моменти я бачу з боку, Андрій Михайлович – інші. Тому іноді потрібна підказка. Ми ще до початку тренування розробляємо план заняття. На одній половині поля працює Баль, на іншій – я. Так що це – цілком нормальний процес.

- Сьогодні в тренуванні брав участь новий футболіст...
- Це Руслан Бідненко. Він знаходиться на перегляді. "Чорноморцю" необхідно посилення складу у міру можливостей. Повинен приїхати Влад Ващук. Подивимося... Можливо, ці хлопці нам підійдуть.

У команді має бути стрижень. Зараз відчувається, що у "Чорноморця" на футбольному полі немає "дядьки", який би міг підказати, організувати. А без цього у футболі важко. Звичайно, наявність таких виконавців може когось нервувати, але молодих хлопців теж треба підганяти. Вони, вливаючись в колектив, іноді зупиняються в рості.

Читайте також:

Олег Блохін - лауреат Golden foot-2009

Блохін: займатимуся трансферами "Чорноморця"

Олег Блохін їде в Караганду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: