Блохін повернеться у великий футбол не раніше травня

Олег Блохін зараз не веде жодних переговорів про своє працевлаштування, приділяючи більше часу своїм дочкам.

Колишній тренер збірної України та ФК "Москва" Олег Блохін після важкого року, проведеного в Москві, намагається розслабитись і відпочити, а потім вже, десь навесні, почати розглядати пропозиції щодо своєї майбутньої роботи. Про це він розповів в ексклюзивному інтерв'ю ПРОСПОРТу.

Етап роботи у Москві був дуже складним, перш за все, з емоційної та психологічної точки зору, адже протягом усього періоду, коли Блохін був тренером ФК "Москва", він знаходився під певним тиском, адже перед клубом ставилось багато високих цілей. У команди двічі змінювався гендиректор, багато домовленостей між Блохіним і керівництвом клубу не було виконано - усе це спричинило достроковий розрив тренера з клубом.

У сьогоднішньому інтерв'ю Блохін зазначив, що він ще не сказав свого останнього слова у світі футболу, але основною ціллю для себе вважає виховати належним чином своїх доньок, яких у нього три. 

До речі, Олег Володимирович розповів, що старша з них, Ірина (26 років), ще й досі знаходиться у творчому пошуку, а молодші - Аня і Катя - захоплюються тенісом і легкою атлетикою.


Читайте також:
Олег Блохін залишається без роботи
Шість українських скандалів року
Блохіна відправили у відставку

ВідеоБлохін повернеться у великий футбол не раніше травня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: