Блохін: Газзаєв повинен був піти з "Динамо"

Олег Блохін вважає, що Валерій Газзаєв повинен був залишити "Динамо" після ганьби у матчі з БАТЕ.

Легендарний у минулому гравець "Динамо" і колишній тренер збірної України Олег Блохін висловив свою точку зору на нинішній стан справ у "Динамо".

- Якщо дивитися на результати, то звільнення Газзаєва цілком логічне. Він поки не виконав жодного поставленого завдання. Більш того, я вам скажу як уболівальник, киянин і людина, яка багато років віддала "Динамо", - мені неприємно дивитися на це неподобство. Всі ж бачать, що у команди проблеми з фізикою. Вона грає спалахами - 20 хвилин відбігала і все. Багато хто взагалі виходить на поле без бажання боротися.

Я вже не кажу про незрозумілу селекцію. Хоч один з легіонерів, куплений при Газзаєві, заграв як слід? Андре і Гільєрме взяли на лавці сидіти? І це тільки ті проблеми, які на поверхні...

- Попереду в "Динамо" ще п'ять матчів у Лізі Європи і важливі гри у чемпіонаті. Чи не ризиковано в такій ситуації звільняти наставника?
- Свого часу Буряка і Михайличенка звільняли у вересні. І найгірше вже точно не було. Інша справа, чи буде краще? Ось в цьому ніхто не впевнений. Тому можна зрозуміти і президента клубу, який вважав за краще не йти на ризик з зміною тренера, а дав Газзаєву черговий шанс.

- Виходить, що незрозуміло, як вчинити краще. Звільнити - ризиковано, а якщо залишити, то можна і запустити хворобу...
- Так, як у медицині - якщо вчасно не очистити організм від метастазів, можна втратити всю людину. Мені здається, в цій ситуації Газзаєв повинен був йти до кінця. Якщо вже сказав "йду", то тримай слово, ти вже не хлопчик. Тим більше, що заява його було цілком усвідомленою, а не суто емоційною. І хоча президент умовив тебе залишитися, ти вже втратив довіру гравців і вболівальників, коли сказав, по суті, "не хочу більше працювати в цій команді".

Я, наприклад, за свої слова відповідав. Сказав, що піду зі збірної України - і пішов, не дивлячись на те, що мене багато хто відговорював.

- Схоже, Газзаєва відпустять взимку, коли з'явиться час для його наступника, щоб спроектувати нову команду...
- Зараз неможливо передбачити майбутнє Газзаєва в "Динамо". Може статися все що завгодно. Ймовірно, після всіх цих подій команда отримала хорошу струс, почне грати і про відставку головного тренера всі забудуть. А можливий і поганий сценарій - підуть поразки, і Газзаєв не дотягне навіть до зими. Нам не залишається нічого іншого, як повірити Ігорю Суркісу. Він краще за всіх знає реальний стан справ у "Динамо". І якщо продовжує довіряти Газзаєву, значить бачить вихід із становища, що склалося.

Читайте також:

Блохін: Україні буде дуже складно на Євро-2012

Блохіну відмовили у званні Герой України

Блохін: я б із задоволенням очолив "Динамо"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: