Блохін, Луческу і Маркевич є кандидатами у збірну України

Кандидатами на пост керманича збірної України є Калитвинцев, Яковенко, Луческу, Блохін, Маркевич і ще один тренер.

Вже через тиждень, в наступний понеділок, футбольна збірна України може отримати нового тренера. "Це питання - перше у порядку денному Виконкому ФФУ, який відбудеться 1 лютого, – заявив перший віце-президент федерації Сергій Стороженко. – Чи буде остаточно затверджена чиясь кандидатура? Скажімо так, в процесі дискусії та обговорення думок фахівців питання може бути поставлене на голосування".

Хто ж входить до числа реально обговорюваних кандидатів? Стороженко підтвердив, що це активно мусовані в ЗМІ Юрій Калитвинцев, Павло Яковенко і Мірча Луческу. І додає: у цьому списку також – Олег Блохін, Мирон Маркевич і ще один тренер. Ім'я "темної конячки" розкрити відмовився, але зазначив, що цей фахівець не є основним фаворитом.

– А до кого схиляється президент ФФУ Григорій Суркіс?
– Не знаю. До речі, коли призначали Михайличенка, у пресі писали, що це було одностайно. Але я знаю мінімум двох, хто його кандидатуру не підтримував. У цьому відборі збірна України не показала комбінаційний, агресивний футбол. Тому після всієї критики на її адресу я не думаю, що думка окремо взятого члена виконкому, хай і президента, буде превалювати над іншими думками.

Нагадаємо, після поразки від Греції до плей-офф ЧС-2010 Суркіс публічно запропонував очолити збірну Мірчі Луческу. Тоді тренер "Шахтаря" відповів, що "так не кличуть". Думка Стороженка: румунський фахівець гідний цього поста, але навряд чи є реальним претендентом.

Читайте також:

Воронін назвав рецепт одужання українського футболу

Блохін: тимчасовим не буду, я не гастарбайтер

Грозний: збірну України повинен очолити українець

ВідеоЕкперти про кандидатуру тренера збірної

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: