Блохін – про майбутнє збірної

В понеділок на брифінгу із засобами масової інформації Олег Блохін так і не дав чіткої відповіді на питання чи залишиться він біля керма збірної України.

Олег Блохін
На брифінгу з українськими ЗМІ Олег Блохін торкнувся наступних тем…
 
Про жеребкування
"Суперники нам попалися прямо скажемо не найпростіші. Безперечно, головними фаворитами є збірні Англії і Хорватії. Хоча інших також не слід скидати з рахунків, і не робити невимушених помилок, які ми допускали в цьому відборі…" 

Про минулий відбірковий цикл
"Згоден на всі 100%, що ми його провалили. Провалила і команда, і Блохін. Ключовим моментом був матч у Тбілісі, після нього я зрозумів: ми провалюємо відбір. Хоча не можна сказати, що ми грали погано. Наприклад, за гру проти Італії і Франції в Києві мені не було соромно". 

Про молодих гравців
"У нас є багато талановитих гравців: Гладкий, Чигринський, Льопа, Кравченко - я цього не заперечую. Але потрібно, щоб хлопці не зупинялися на досягнутому і продовжували прогресувати… Ми часто спілкуємося з Михайличенком, так ви і самі чули, що він говорить - у молодіжній збірній також не вистачає гравців…" 

Про воротарів

"Говорять, що у нас є три талановитих молодих воротаря: Пятов, Шуст і Рибка. Згоден. Але перші двоє грають в одній команді, і один з них точно матиме проблеми з ігровою практикою. Рибка також грає виключно за дубль і другу команду, не може конкурувати з Шовковським. Ось і виходить, що Шовковський зі всіма його помилками є практично безальтернативною фігурою". 

Про майбутню команду
"Чесно кажучи, як і раніше важко представити команду без Шевченка, Тимощука, Вороніна і ще пари-трійки хлопців. Тому певний кістяк нової команди є… Хочу спробувати в деяких товариських матчах зіграти без лідерів. Подивитися, як на це зреагує команда…" 

Про товариські матчі
"Вже є певний план. 6-го лютого ми граємо на Кіпрі. 26-го березня з Туреччиною і 23 травня з Нідерландами. Вже в наступному сезоні плануються зустрічі з Польщею в серпні і Грецією в листопаді". 

Докладніше послухати промову Блохіна можна у нашому відеосюжеті.

ВідеоБрифінг Олега Блохіна (ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: