Блохін: шанси очолити "Динамо" поки що ніякі

Олег Блохін та Леонід Буряк розповіли про свої шанси очолити київське "Динамо.

Легенди київського "Динамо" Олег Блохін та Леонід Буряк на прес-конференції у Кіровограді розповіли про свої шанси очолити київське "Динамо".

Як зазначив Блохін, його шанси очолити "Динамо" поки що ніякі. "Зараз, напевне, можна побудувати чергу бажаючих очолити київське "Динамо", а якщо взяти до уваги ще й іноземних тренерів, то, думаю, черга буде від Кіровограда до Києва. Стати на чолі такої команди – великий престиж, але поки що я нічого сказати не можу", - зазначив Блохін.

"Вогню без диму не буває, - продовжив Буряк. - Звичайно, розмови ідуть, зокрема у самому клубі, адже "Динамо" у складній ситуації. Ми робили історію київського "Динамо". До нас є покоління людей, котрі також творили історію. Покоління, котре грає у "Динамо" останнє десятиріччя - нічого не вигравало окрім чемпіонату України. Ми б хотіли бачити якість українського футболу на іншому рівні. У нас була розмова з президентом клубу, проходять консультації, поки що нічого більше додати не можемо".

Після прес-конференції відбувся матч ветеранів "Зірки" та "Динамо", у якому легендарні київські футболісти перемогли з рахунком 3:0. Відзначились Юрій Дмитрулін, Олексій Михайличенко і Віктор Насташевський.

Читайте також:

Мілевський очолив рейтинг найскандальніших футболістів України

Блохін хоче попрацювати з Шевченком в "Динамо"

Лужний буде тренером "Динамо" до зими

Буряк підтвердив, що може очолити "Динамо"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: