Блохін: Україна не могла побудувати "диво-країну" під Євро-2012

На думку Олега Блохіна, якщо Україна розвиватиме інфраструктуру і після Євро-2012, тоді можна буде подумати і про проведення Олімпійських ігор.

Головний тренер збірної України Олег Блохін вважає, що Україна проведе домашній чемпіонат Європи 2012 року на достойному рівні.

"Українці - працьовитий і відповідальний народ. Звичайно, зараз країна переживає не найпростіший період в історії, особливо в економічному плані. Але в мене особисто не виникає сумнівів, що Євро в Україні пройде на належному рівні", - сказав Блохін.

Блохін впевнений, що у плані організації та підготовки спортивних об'єктів до Євро-2012 питань не буде. А щодо інфраструктури країни - вона однозначно покращиться.

Однак Олег Володимирович зауважив, що за той час, що залишився до чемпіонату, Україна не могла перетворитися на "диво-країну".

"Не варто було сподіватися, що за ті кілька років, що залишалися до початку чемпіонату, Україна могла побудувати "диво-країну". Зрозуміло, що багато питань потрібно вирішувати не під Євро-2012, а в принципі, для поліпшення життя своїх громадян. Якщо облаштовувати країну і розвивати інфраструктуру будемо і після Євро-2012, тоді і про Олімпійські ігри можна буде замислитися", - підсумував Блохін.

Читайте також:

Блохін: мені конче потрібні українці, а ліміт залишився сім душ

Україна визначилась зі всіма суперниками перед Євро-2012

На головну арену Євро-2012 держава виділила чергові 400 мільйонів

Заради Євро-2012 львів'янин пройшов пішки з Варшави до Києва

Платіні: Євро-2012 є для України кроком на 20 років уперед

Андрухович: Україна зганьбиться на Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: