Блохін: українські клуби роботу мені не пропонували

Блохін вже починає мучитися без футболу. Олегу Володимировичу не вистачає стресів, які він отримував, працюючи на тренерському містку.

Найуспішніший тренер збірної України Олег Блохін вже більше року не займається тренерською діяльністю і хоче якнайшвидше повернутися до роботи.

Однак поки у Олега Володимировича нема пропозицій. "Вже починаю мучитися. Чогось не вистачає. Стресів, напевно", - каже Блохін.

Зокрема, жоден з клубів української Прем'єр-ліги не наважився запросити такого авторитетного фахівця. Та й не піде екс-керманич збірної аби-куди.

"Звичайно. Я встиг отримати певний тренерський досвід, і мені не цікаво працювати в командах, які бовтаються між Прем'єр-лігою і першим дивізіоном. Свого часу пройшов цю школу. Крім того, варто враховувати фінансову нестабільність деяких клубів. Завтра команду розпустять, і доведеться починати все спочатку", - міркує Блохін.

Щодо можливого тренерського тандему з Леонідом Буряком в "Динамо", то Блохін сказав наступне: "Розмова була, приховувати не буду. Але далі цього справа не пішла".

Читайте також:

Блохін: через "Динамо" пройшли всі колишні динамівці... крім мене

Блохін не вірить в перемогу України на Євро-2012

Луческу є кандидатом у збірну України

Сьомін прийде в "Динамо", щоб виграти Лігу Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: