Блохін: "Вороніна в збірній не буде…"

Головний тренер збірної України заради дисципліни в команді готовий розпрощатися з форвардом Андрієм Вороніним.

Олег Блохін
Олег Блохін
Після матчу з Італією, який закінчився поразкою українців з рахунком 2:1, відбулася прес-конференція головного тренера збірної України Олега Блохіна. Зокрема, керманич головної команди країни дуже різко висловився щодо поведінки одного з лідерів збірної Андрія Вороніна

Про Вороніна 

На післяматчевій прес-конференції головному тренерові поставили два питання щодо форварда "Ліверпуля".
На питання - чому Воронін не грав в стартовому складі - Блохін відповів: 

"Тому що я ухвалив таке рішення. Воронін взагалі не тренувався останнім часом, Воронін має три кілограми зайвої ваги". 

Воронін
УНІАН
Андрій Воронін під час матчу Україна - Італія
Журналіст спробував було уточнити, що вихід Вороніна пожвавив гру, але Блохін не дав йому закінчити:

"Де? Він привіз гол в наші ворота. Так, як він поводився, хай веде себе в "Ліверпулі". Я не дозволю, щоб гравець розмовляв з головним тренером в такому тоні. Тому, будь ласка, до "Ліверпуля", до Бенітеса! 

У збірній він грати не буде, навіть якщо буде провідним гравцем. Повинна бути дисципліна в команді. 

Він сказав, що я висловився не в тому тоні, але я при всій команді вибачився, і з мене шапка не впала. А він за свою поведінку вибачитися не спромігся. В цьому відмінність менталітету наших гравців! 

Але дисципліна в команді буде. Поки я тренер. Я не дозволю гравцям диктувати умови головному тренерові. При будь-якому результаті! По одній простій причині: я не знімаю з себе відповідальності за результат." 

Про проблеми в захисті 

"Дійсно, гра в обороні стає майже національною проблемою. Вихід з цієї ситуації? Поки не знаю. Я шукаю цей вихід. Ми запросили Свідерського і Шевчука, але з'ясувалося, що вони просто не відповідають рівню національної збірної. Тому ми їх навіть не включали в заявку на сьогоднішню гру. 

Ще раз говорю: для мене не існує проблеми запросити нормального, хорошого гравця. Але треба розуміти, що клуб і збірна - це різні рівні. Якщо хтось підходитиме під необхідний рівень - будь ласка, зразу ж одержить виклик в національну команду". 

Про шанси збірної 

"По-перше, хочу сказати про фарт. Писали, писали, що Блохін фартовий, і де був фарт сьогодні? Пішов... Не можна так довго про це писати. По-друге, турнір все одно треба закінчувати - чотири гри у нас є. Шанси, напевно, залишаються, але відділ фантастики - на другому поверсі.   

Хоча все в цьому житті буває - шотландці сьогодні французів обіграли. Боротимемося - що робити? Руки опускати не можна."

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: