Блохін: Євро-2012 може обернутися для України всесвітньою ганьбою

Олег Володимирович відзначив неспроможність українських чиновників вести діалог з УЄФА.

Найуспішніший тренер збірної України Олег Блохін дав свій коментар на ситуацію, що склалася з Євро-2012 в Україні.

"Я теж був у Кардіфі навесні 2007 року, і до цих пір мурашки по шкірі йдуть, коли бачу знаменитий кадр: Мішель Платіні витягує з великого конверта аркуш із словами "Poland" і "Ukraine". З тих пір пройшло два з гаком роки, і наш тріумф може обернутися всесвітньою ганьбою. За цей час було сказано багато правильних слів, проте дуже мало зроблено справ", - вважає Олег Блохін.

Також Олег Володимирович відзначив неспроможність українських чиновників вести діалог з УЄФА. Зокрема, одеської влади.

"Деякі наші чиновники просто ментально виявилися не готові мати справи з УЄФА. Чого коштує лише листування одеського мера з цією футбольною організацією, в якому він пред'явив щось на кшталт "ультиматуму" Платіні. Ото повеселив футбольну Європу! Людині ніхто не спромігся пояснити, що УЄФА може не зрозуміти жарт, нехай навіть одеський, і коли рішення прийнято, Союз європейських футбольних асоціацій стоятиме на своєму до кінця.

Там вважають за краще вже бачити щось матеріальне — нові дороги, аеропорти, готелі, а не лише макети і рекламні проспекти. Буде дуже образливо, якщо наша влада всіх рівнів не візьметься за розум, і 30 листопада, коли УЄФА збирається винести остаточний вердикт, ми втратимо унікальну можливість провести Євро-2012 на паритетних засадах з Польщею", - підсумував Олег Блохін.

Читайте також:

Олег Блохін: хочу працювати в Україні

Тимошенко виділить 10 мільярдів на Євро-2012

Черновецький: у Києва немає грошей на Євро-2012

Мер Одеси: у всьому винні Суркіс і Федерація футболу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: