Блохін: за красиві очі в збірну нікого не братиму

Олег Блохін розповів про складнощі, які виникли у збірній України напередодні матчу зі шведами.

Керманич збірної України Олег Блохін напередодні контрольного матчу зі збірною Швеції в чергове поскаржився на брак виконавців.

- Наскільки ви визначилися зі складом на гру?
- А як ви думаєте? Хто залишився - той і гратиме. У 2004 році хоч і були проблеми і екстремальні ситуації, але було легше. А зараз склад ви можете визначити самі. Ми думаємо, якщо раптом, хто отримає травму, то ким замінити. А склад ... Хто хоче, той і гратиме.

- Яку тактику ви будете використовувати зі шведами?
- Тактика вибирається, згідно з наявними гравцях, а оскільки мені нема з кого вибирати ... Я розмовляв з Калитвинцевим, який ретельно вивчав шведів, але сказати, як ми будемо грати, поки не можу.

- Як ви встигаєте стежити за всіма кандидатами? Чи вистачає вам тільки телевізійної картинки?
- У мене є свої помічники, мені цього цілком вистачає. А за великим рахунком, стежити-то й немає за ким. Був би вибір - я б стежив.

- Чи не лякає вас ситуація з тим, як складаються справи в "Динамо" у Мілевського і Шевченка?
- Природно, лякає. З Мілевським я ще не розмовляв, але обов'язково це зроблю. Якщо він і далі з незрозумілих причин буде не потрапляти до складу, то, природно, не буде і викликатися до збірної.

З Андрієм інша ситуація. Нам потрібні в збірній ветерани, не однією ж молоддю грати? Мають бути в команді лідери. Шевченко - з тих людей, хто може повести за собою інших. З ним я теж хочу поговорити, і дізнатися особисто від нього, чи зможе він потягнути тягар лідера команди, чи не готовий. Я сам колись закінчував зі збірною, і якщо Андрій не зможе бути лідером команди, то краще зі збірною закінчувати.

- Як Ви ставитеся до натуралізації гравців?
- Я б на це зараз не загострював увагу. Ми викликали Калиниченко, Едмара та Антонова, щоб переглянути їх. І це не означає, що вони в середу вийдуть на поле. А ці три футболісти в мене вже давно були на олівці.

З лімітом ж зараз така ситуація, що в провідних клубах залишилося зовсім мало українців. Покажіть мені в кого український паспорт, того і викликатиму.

- Як ви думаєте, чи будуть уболівальники ходити на збірну, складену з натуралізованих футболістів?
- Як же не ходити на збірну? Це ж престиж всієї країни. Це піраміда всього українського футболу. Взагалі ж, потрібно всім докласти зусилля, а не кричати, як це було перед молодіжним ЧЄ. Я хотів брати п'ять-шість чоловік з молодіжної збірної, а зараз подивіться, що відбувається. З таким ставленням я брати нікого не буду.

- Чи потрібна нам, як і в Росії, друга збірна Україна?
- У нас і першої збірної немає - навіщо нам друга? Другій нашій збірній просто не буде з ким грати. Ми не можемо знайти спаринг-партнерів для першої команди, а для другої їх не буде й поготів.

- Наскільки ця гра взагалі була потрібна між турами чемпіонату?
- Ми поставлені в рамки. Згоден, якщо б від мене це залежало, я б поміняв ситуацію. Мене не задовольняє, що хлопці приїжджають в різних кондиціях, і немає можливості для повноцінної підготовки. Мене взагалі не цікавить, які ігри там у футболістів в чемпіонаті - дербі, з аутсайдерами. Мені важливо, щоб вони виклалися на майбутній ігри.

Треба працювати. Тому що ми не збираємося на чемпіонаті Європи відбувати номер. Хоча можемо, вийдемо, зіграємо три матчі в групі і вилетимо. Голови полетять, як зазвичай робиться у нашій країні. Важливо дивитися, що буде завтра. Відбір на ЧС-2014. У нас, звичайно, не група смерті, але цілком пристойна, рівна група Хтось виділяє Англію, а я б виділив ту ж Польщу, Чорногорія команда хорошого рівня. Я повторюся, треба дивитися в майбутнє, а в збірну брати за красиві очі нікого немає сенсу.

Читайте також:

Блохін розповів про втрати збірної України перед матчем зі шведами

Рибка замінив Шовковського у збірній України

Блохін зробив одну заміну у збірній України

Блохін викликав до збірної України 20 футболістів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: