Блохін: займатимуся трансферами "Чорноморця"

Олег Блохін розповів про те, чим він займатиметься в одеському "Чорноморці".

Одеський "Чорноморець", що терпить лихо у Прем'єр-лізі (3 очки після шести зіграних турів), найняв команду "рятувальників", яку сьогодні буде офіційно представлено футболістам.

Крім Баля та Блохіна, до неї входить тренер воротарів Юрій Роменський плюс Ігор Наконечний, який керував грою "Чорноморця" в двох останніх матчах, а до цього працював з молодіжним складом.

- Почесний президент "Чорноморця" Леонід Клімов запрошував мене на пост головного тренера, однак, ми домовилися, що на "електричний стілець" сяде Андрій Баль, а я готовий бути його правою рукою, допомагати в усьому, але – на посаді спортивного директора.

- Балю буде затишно працювати, маючи такого авторитетного помічника як Блохін? Адже до сих пір – і в збірній України, і в "Москві" – все було рівно навпаки.
- (Сміється). Не хвилюйтеся, з Андрієм ми завжди погодимося, незалежно від того, як будуть називатися наші посади. Якщо б у Баля виникли якісь сумніви, він обов'язково поділився б зі мною.

- Що спонукало вас в якомусь сенсі змінити професію?
- Після семи місяців вимушеного простою, виникло бажання знову зануритися у футбол. Климов, з яким ми давно і добре знайомі, попросив допомогти "Чорноморцю", так би мовити, вийти на чистий фарватер в чемпіонаті. Але, якщо надійде тренерське пропозицію, від якої неможливо відмовитися, я буду вільний його прийняти.

- Чим ви займатиметеся як спортивний директор одеського клубу?
- Буду займатися всім, що пов'язано зі спортивною інфраструктурою "Чорноморця". Може, щось треба налагодити, змінити. Мене будуть цікавити не тільки перша команда, але й дублери, робота футбольної школи. Напевно, доведеться займатися трансферами. Словом, спробую зробити все можливе, щоб гра "Чорноморця" стабілізувалася, і він вибрався від тієї турнірної ями, в якій опинився на старті сезону.

- На тренуваннях будете присутні?
- Звісно, буду. Однак втручатися в тренувальний процес не стану. За результат відповідає головний тренер – йому і карти в руки. Але якщо Балю знадобиться порада, якась підказка в неоднозначної ситуації, він завжди зможе розраховувати на мене.

Читайте також:

Блохін: "Чорноморець" - це не мій рівень

Газзаєв: Мілевський благородно поступив з Шевченком

Дмитро Чигринський повертається у Донецьк

ВідеоБлохін про одеський "Чорноморець"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: