BMW Sauber показала новий болід

У новому сезоні "Формули-1" команда BMW Sauber збирається боротися за чемпіонський титул. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Команда BMW Sauber представила свою нову машину у Валенсії, на автодромі імені Рікардо Тормо. О 9-й ранку за місцевим часом Нік Хайдфельд і Роберт Кубіца стягнули синє покривало і журналісти побачили F1.09 – машину, з якою BMW Sauber збирається брати участь у боротьбі за титул в 2009-му. 

Директор BMW Motorsport Маріо Тайссен, говорячи про цілі команди на новий сезон, сказав: "Дубль в Канаді і одинадцять подіумів минулого сезону стали для нас точкою відліку, у 2009-му ми хочемо зберегти торішню надійність, додавши в стабільності і ефективності машини. У Ferrari і McLaren великий досвід, вони багато років лідирують в чемпіонаті, і ми хочемо включитися в цю боротьбу, поєднавши мотивацію, серйозну роботу, і зважений, аналітичний підхід. 

За ці три роки існування BMW Sauber ми завжди виконували поставлені перед собою цілі, сподіваюся, 2009-й не стане виключенням, проте за таких серйозних змін у регламенті важко прогнозувати розстановку сил". 

Концепцію F1.09 розробляв технічний директор "БМВ Заубер" Віллі Рампф, який цього року відійде від оперативної роботи, зайнявши пост технічного координатора. 

Віллі Рампф: "Розробка нової машини – це завжди цікаво, але проект F1.09 унікальний – ми почали з чистого листу. Враховуючи серйозні зміни в регламенті ,розробка концепції почалася ще в лютому – на два місяці раніше, ніж звично. 

Ми поставили перед собою мету - побудувати машину з ефективною аеродинамікою, яка б дозволяла частково компенсувати втрати притискної сили, викликані обмеженнями регламенту".


Читайте також:
Renault презентував новий болід
В команді McLaren змінився керівник
Відбулася презентація нового боліду Ferrari

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: