"Бока Хуніорс" виграв Libertadores Cup

Аргентинський клуб в фінальному двобої розтрощив бразильський "Греміо" із загальним рахунком 5:0.

У вівторок, 20 червня, в Південній Америці завершився розиграш Кубка Лібертадорес. Володарем трофея став аргентинський "Бока Хуніорс", який у фіналі розгромив бразильський "Греміо".

Бока Хуніорс
Володарі Кубка Лібертадорес - клуб "Бока Хуніорс" (Фото - Getty images)
У першому фінальному матчі, який відбувся в Буенос-Айресі, господарі перемогли з рахунком 3:0, і для завоювання титулу їм достатньо було не програти у матчі-відповіді з різницею більш ніж в три м'ячі.

В Порту-Алегре бразильський клуб з перших хвилин захопив ініціативу, створив декілька можливостей для взяття воріт, але реалізувати їх не зумів.

"Бока Хуніорс" грав в основному від оборони, але своїми шансами розпорядився раціональніше. На 69-й хвилині всі питання щодо володаря трофея зняв лідер аргентинської команди Хуан-Роман Рікельме, який ударом зі штрафного вразив ворота "Греміо", а на 80-й хвилині він же замкнув комбінацію партнерів і встановив остаточний рахунок - 2:0.

Раніше "Бока Хуніорс" вигравав Кубок Лібертадорес в 1977, 1978, 2000, 2001 і 2003 роках.