Бокс: чемпіонат світу – без кубинців

Кубинська федерація боксу не дозволила своїм боксерам їхати на чемпіонат світу у США, побоюючись, що вони втечуть.

Кубинська збірна не поїде на чемпіонат світу з боксу-2007, що пройде в жовтні в американському місті Чикаго. Таке рішення прийняло керівництво Федерації боксу цієї країни, побоюючись подальших втеч боксерів зі збірної під час міжнародних змагань. 

"Ми не хочемо піддавати кубинську збірну з боксу подальшим зловживанням і провокаціям, що будуть представлені в Чикаго, на американській території, де маркетологи і торгаші діють вільно при повному потуранні американської влади", - говориться в заяві керівництва Федерації боксу Куби. 

Як повідомляє Allboxing, незважаючи на відмову від участі в чемпіонаті світу, що є одним з відбіркових турнірів на Олімпійські ігри 2008 року в Пекіні, кубинські спортивні чиновники мають намір брати участь в олімпійському турнірі, і заявили, що існують "інші кваліфікаційні змагання для потрапляння на Олімпіаду". 

На початку цього року три олімпійських чемпіони - Одланьєр Соліс, Юріоркіс Гамбоа і Ян Бартелемі втекли зі збірної під час підготовки до Панамериканських ігор, а потім уже під час проведення цих ігор у Бразилії збірну залишили ще два спортсмени Гільєрмо Рігондо і Ерісланді Лара, що пізніше були виявлені бразильською поліцією і повернуті на батьківщину.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: