Боксер відмовився бути чемпіоном

Американець Флойд Мейвезер-мол. втратив чемпіонський пояс WBC, повернувшись з першої середньої ваги у напівсередню.

Мейвезер
Архів
Флойд Мейвезер-молодший (Фото - floydmayweather.com)
Американець Флойд Мейвезер-молодший, якого називають кращим боксером світу незалежно від вагової категорії, ухвалив рішення відмовитися від титулу чемпіона світу WBC (Всесвітня боксерська рада) в першій середній вазі (до 69,9 кг). Мейвезер повернувся в напівсередню категорію, де йому також належить пояс WBC. 

Нагадаємо, що американський боксер перейшов в першу середню вагу, щоб зустрітися зі своїм співвітчизником Оскаром Де Ла Хойя. Після перемоги по очках Мейвезер став володарем двох поясів WBC в різних вагових категоріях і повинен був вибрати один з титулів. 

Рішення спортсмена залишитися в напівсередній вазі означає, що залишений ним титул в категорії до 69,9 кг буде розіграний 28 липня в бою між Верноном Форрестом і Карлосом Балдоміром. 

Крім того, відомий американець Шейн Мослі, що завоював недавно звання "тимчасового" чемпіона WBC в напівсередній вазі, втрачає цей титул, оскільки це звання з поверненням Мейвезера втрачає значення. 

Після того, як Флойд Мейвезер-молодший переміг Де Ла Хойю, він оголосив про завершення кар'єри, але дуже скоро вирішив повернутися в спорт, щоб провести бій з англійцем Рікки Хаттоном, що дозволив собі образливі зауваження на адресу американця. 

Мейвезер підкреслив, що готовий зустрітися з Хаттоном на рингу, якщо одержить за бій достатньо великий гонорар. 

Незабаром менеджери англійця заявили, що готові запропонувати супернику 10 мільйонів доларів. Представник Мейвезера Леонард Еллербе відповів на це, що людиною, яка робить пропозиції, може бути тільки сам Мейвезер. 

Відзначимо, що за перемогу над "Золотим хлопчиком" (Де Ла Хойя) американець одержав близько 20 мільйонів доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: