"Боруссія" крупно помстилася "Штутгарту", Ярмоленко просидів матч у запасі

"Джмелі" продовжують гонитву за "Шальке".

Дортмундська "Боруссія" у рамках 29-го туру німецької Бундесліги розгромила вдома "Штутгарт" з рахунком 3:0.

Господарі вийшли вперед завдяки зусиллям Крістіана Пулішича, який відзначився у сітці воріт суперника на 38-й хвилині протистояння. Подвоїли перевагу дортмундці на початку другої половини зустрічі - Міші Батшуайї забив черговий гол за "джмелів" після передачі у виконанні Нурі Шахіна.

Третій гол "джмелі" провели на 59-й хвилині - Максіміліан Філіп довів справу до розгрому завдяки точному пострілу з середньої дистанції.

Зазначимо, що український півзахисник Андрій Ярмоленко вперше після травми потрапив до заявки на цю гру, проте з'явитися на полі екс-футболісту київського "Динамо" не судилося.

Таким чином, перегравши "Штутгарт", "Боруссія" помстилася опоненту за поразку у першому колі чемпіонату (1:2). Наразі в активі дортмундського колективу 51 бал та 3 місце у турнірній таблиці. Відставання від "Шальке", який йде на другій позиції, складає лише одне очко. "Штутгарт", своєю чергою, залишився з 38 пунктами на 9-й сходинці.