"Боруссія" перемогла "Баварію" в битві за Суперкубок (відео)

Голи у ворота Нойєра забили Мхітарян і Обамеянг.

Дортмундська "Боруссія" другий рік поспіль почала сезон з перемоги в Суперкубку Німеччини.

Дортмундці другий рік поспіль перемогли мюнхенську "Баварію". Гра на переповнених трибунах стадіону "Сігнал Ідуна Парк" закінчилася з рахунком 2:0 на користь "джмелів".

В середині першого тайму рахунок відкрив вірменський хавбек Генріх Мхітарян. Отримавши м'яч в центрі поля, Генріх віддав пас в штрафний майданчик на Обамеянга. Захисник не дав нападнику нанести удар, але м'яч відскочив до Мхітаряна і той сильним ударом поцілив у кут воріт Нойєра.

На 62-й хвилині забив Обамеянг. З правого флангу подав Піщек, а П'єр-Емерік головою вколотив м'яч у сітку.

Крім двох голів "Боруссія" не реалізувала ще з півдюжини моментів біля воріт Нойєра, в той час як "Баварія" рідко загрожувала воротам господарів.

Нагадаємо, що у минулому сезоні "Баварія" виграла чемпіонат та Кубок Німеччини.