Боснія і Герцеговина виключена з ФІФА і УЄФА

Національні команди та клуби, що виступають під егідою боснійської федерації, віднині не мають права брати участі в міжнародних змаганнях.

Міжнародні футбольні структури ФІФА та УЄФА з першого квітня дискваліфікували на невизначений термін Федерацію футболу Боснії та Герцеговини (ФФБГ). Це рішення було прийняте, позаяк генеральна асамблея ФФБГ не ухвалила статут федерації у відповідності до вимог ФІФА та УЄФА.

Виконавчі комітети ФІФА (28 жовтня 2010 року) та УЄФА (4 жовтня 2010 року) поставили вимогу до ФФБГ прийняти статут організації у відповідності до мінімальних вимог ФІФА та УЄФА не пізніше 31 березня 2011 року, інакше національная асоціація буде автоматично дискваліфікована.

Однак на генеральній асамблеї ФФБГ, що пройшла у Сараєві 29 березня 2011 року, не була зібрана достатня кількість голосів для прийняття статуту. Лише 22 з присутніх 54 делегатів проголосували за внесення необхідних зміг у статут ФФБГ. Таким чином, ФФБГ позбавлена членства в ФІФА та УЄФА на невизначений термін.

Національні команди та клуби, що виступають під егідою ФФБГ, віднині не мають права брати участі в міжнародних змаганнях аж до вирішення зазначеної вище проблеми. Це також означає, що жоден інший представник чи офіційна особа ФФБГ не має права брати участь у міжнародних матчах чи подіях.

Читайте також:

УЄФА заборонить ставки на футбольні матчі

У футболі будуть введені відеоповтори

ФІФА взялася за товариські договірні матчі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: