Бойцов: "динозаври" Клички незабаром зникнуть

Росіянин Денис Бойцов заявив, що у найближчому майбутньому брати Клички розпрощаються зі своїми чемпіонськими поясами.

Російський боксер Денис Бойцов, володар поясу WBA-Interconti, заявив, що у найближчому майбутньому брати Клички розпрощаються зі своїми чемпіонськими поясами.

"Клички проводить неяскраві бої. Ось Віталій обрав у суперники старого боксера, який до того ж страждає на астму. Тому я не побачив нічого цікавого. Так, саме шоу, звичайно, було організовано дуже добре, але бокс у виконанні Кличка-старшого і його школа - це ненормально. Думаю, що "динозаври" Клички скоро будуть переможені", - заявив Бойцов.

"Клички кажуть що їм ні з ким битися? Це все понти! Скоро їм буде з ким битися. Як це, ні з ким? Битися завжди є з ким! Вони понтуються, тому, що виграли у всіх, з ким зустрічалися. А скоро, мабуть, будуть виходити проти цих суперників по другому разу. Так, вони побили багатьох, але не всіх. Наприклад, є я", - сказав Бойцов.

Цікаво, що Бойцов у найближчому майбутньому міг бути учасником "турніру чотирьох" за звання обов'язкового претендента на бій з Володимиром Кличком. Однак росіянин був змушений почекати з великими поєдинками, оскільки заліковує травму руки.

Бойцов висловив свою думку і про стиль бою як Віталія, так і Володимира Кличка.

Про Віталія: "У нього не боксерська стійка, б'є не неправильно, руки не тримає. Він просто виходить на ринг у хорошій фізичній формі і відмінно відчуває дистанцію. Одним словом, мені не подобається те, як він боксує, хоча його і готує мій колишній тренер Фріц Здунек, який завжди говорив, що він добре б'є зліва і збоку. Але у нього це виходить якось на стрибку. Адже неможливо бити правою рукою, коли лікоть знаходиться нагорі. Руку він не штовхає ні тазом, ні ногою, а просто пхає, завдаючи непоставлені удари. І так він боксує завжди".

Про Володимира: "Ось його стиль мені подобається. Він боксує акуратно, як боксер. Він рухливий, швидкий. Але справа в тому, що він веде бій надто акуратно, а від цього виходить невидовищно, немає бійки. На відміну від брата, він не може зарубати".

Читайте також:

Бріггс вимагає реванш у Віталія Кличка

Суперник Володимира Кличка може опинитися у в'язниці

Чісора заявив, що відбере чемпіонські пояси у Кличка

Хей не готовий битися з Кличком

Бріггс: Кличко сильніший за Формена і Льюіса

Віталій Кличко переміг американську "гармату" (фото)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: