Брати Клички розіграють Хея в монету

Віталій Кличко сподівається на те, що Володимир поступиться йому можливістю битися з Девідом Хеєм.

Чемпіон світу WBC у надважкій вазі Віталій Кличко сподівається на те, що його брат Володимир поступиться йому можливістю, якщо така трапиться, битися з чемпіоном за версією WBA Девідом Хеєм.

"Я сказав моєму братові, що хочу битися з Хеєм, але він сказав, що теж хоче з ним поборотися. Для нього це особисте. Але я хочу другу чемпіонський титул. У мого брата вже є два пояси, і я сподіваюся, що він послухає свого старшого брата.

Мотивація завжди важлива. Усі хочуть бачити об'єднувальний бій чемпіона з чемпіоном. У Хея є вибір - зустрітися з одним із братів Кличків. Я скажу Хею, що мене побити легше, ніж Володимира, тому що я старший, і в мене вже не так багато енергії, як у мого брата.

Схрестивши пальці, я сподіваюся, що Хей переможе Руїза. Не тому що він мені подобається, а тому що я хочу заткнути йому рота. Можливо, ми з братом визначимо, кому з ним битися, підкинувши монету. Але давайте будемо сподіватися, що він послухає мене, він повинен поважати старших", - вважає Віталій Кличко.

Зазначимо, що 3 квітня Хей має провести захист свого титулу в бою з Джоном Руїзом, а Віталієві належить 29 травня битися з поляком Альбертом Сосновським.

Читайте також:

Валуєв звільнив з роботи свого тестя через Кличка

Сосновськи: Кличко пожалкує, що вибрав мене

Кличко: я втомився вести переговори з Валуєвим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: