Брати Клички відмовились зніматися в Голлівуді

Брати Клички відмовились від пропозиції голлівудського продюсера знятися в кіно.

Чемпіон світу у надважкій вазі за версіями WBO та IBF/IBO Володимир Кличко розповів про зустрічі з не останньою людиною в Голлівуді продюсером Джеррі Вайнтраубом.

"Тільки-но він нас з братом побачив, як тут же сказав: "Хлопці! Все! Будемо знімати. Віталія я представляю в ролі якого-небудь жорсткого політика чи бандита, а ти ... - Він так переміряв мене поглядом, - для мильних опер просто ідеально підходить. Жінки будуть божеволіти. В общем, чудова комбінація вийде: охопимо всі верстви суспільства".

Але ми вважаємо, не можна перескакувати з одного на інше. Не можна одночасно намагатися сидіти на трьох стільцях, а то опинишся на підлозі. Спортивне життя - річ дуже цікава, захоплююча, емоційна, але коротка і в чомусь бридка. Бридка - тому що може закінчитися в будь-який момент.

Я дуже люблю спостерігати за роботою іміджмейкерів і за тими, кого вони "іміджмейкають", особливо на естраді. Учора він вийшов з довгими червоними волоссям, сьогодні - з коротким зеленим, а завтра вийде взагалі лисий.

У спорті, зрозуміло, є свої іміджмейкери, які сьогодні радять говорити одне, завтра інше, сьогодні підігрівати інтерес до себе одним чином, завтра іншим. Чесно кажучи, ми в своєму роді теж люди мистецтва і залежимо від публіки, від всіх людей, які нами цікавляться. Але ми з Віталієм весь час намагалися робити те, що нам ближче, і саме так себе і підносили засобам масової інформації. І в цьому при бажанні можна побачити свою тактику. Ми весь час на виду, а весь час грати неможливо.

Якщо люди побачать фальш, вони нам цього не пробачать. Вони будуть розчаровані. Вони скажуть: "А-а, так вони, виявляється, не такі, а зовсім інші!" І відвернуться від нас", - зазначив Володимир Кличко в інтерв'ю "Men `s Health".

Читайте також:

Маскаєв заважає Кличку битися з Арреолою

Віталій Кличко: поставив свічку за перемогу Валуєва

Хей: я захищений від шпигунів Кличка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: